Terrassi ehitamine reguleeritavatele jalgadele

terrassi ehitus - reguleeritavad terrassijalad solidor

Üheks võimalikuks lahenduseks terrassi ehitamisel on Solidor reguleeritavad terrassijalad, mis annavad võimaluse ehitada stabiilset terrassi ka ebatasasele pinnale. Plastikust reguleeritavatele terrassijalgadele saab ehitada kiirelt ajutise terrassi suvekohvikule, katuseterrassi, kui ka püsiva terrassi koduhoovi.

Terrassijalgade eripära peitub suures koormustaluvuses (seda kuni 800 kg alusposti kohta) ja reguleerimisvõimaluses. Terrassijalgu on võimalik reguleerida alates 17 mm kuni 1 meetrini, kasutades selleks erinevate kõrgustega jalgu ning pikendustarvikuid.

Solidor terrassijalgade kasutamisel tuleks eemaldad muldpinnas, ning asendada see tihendatud külmakerkekindla pinnasega. Vajalik on, et jala aluspind oluliselt ei liiguks, ning ei oleks külmakerkimisele aldis.

Terrassi aluse rihtimine ühele kõrgusele on kiire ja mugav. Terrassi rihtimine käib lihtsalt terrassijalgade õigesse kõrgusesse keeramisega.

Paigaldusjuhendi kohaselt tuleb kinnitada pealisplaadid soovitud vahega prussi külge, lisada ja loodida paika otsmised terrassijalad, seejärel paigaldada keskmised terrassijalad ja veenduda, et nad oleksid tugevasti vastu aluspinda.

Solidor reguleeritavaid terrassijalgasi saab näiteks osta Puumarketist.

Loe lisaks erinevatest terrassi vundamentidest »

terrassipoisid logo